Podpůrná skupina pro rodiče dětí/osob s poruchami autistického spektra se speciálními vzdělávacími potřebami
Bez akreditace

2 – 3 hod.  |  cena na vyžádání

O čem to bude

Podpůrná skupina pro rodiče dětí nebo dospělých osob s poruchami autistického spektra nabízí rodičům možnost vzájemně se potkat, sdílet své radosti i starosti, které s sebou „ona jinakost“ přináší. Podpůrná skupina je prostorem pro vzájemnou inspiraci rodičů, kteří přemýšlí o tom, jak své děti/dospěláky co nejlépe rozvíjet, podporovat a také jak se z toho všeho nezbláznit.

Skupina může mít otevřenou či uzavřenou formu. Je možné ji udělat jako skupinu „sdílecí“ – aktuální témata přináší rodiče sami nebo jako skupinu s předem domluveným, konkrétním tématem.

Může se jednat o jednorázová setkání nebo o skupinu, která se schází pravidelně.

Pro koho je skupina určena

Pro rodiče dětí nebo dospělých osob s poruchami autistického spektra se speciálními vzdělávacími potřebami, které navštěvují mateřské, základní či střední školy, popř. jiná neakreditovaná zařízení (lesní kluby, dětské skupiny apod.).
Skupina může být koncipována také jako podpůrná skupina pro rodinné příslušníky (prarodiče, sourozence apod.) nebo pro jinou cílovou skupinu rodičů (dětí s ADHD, náročným chováním, kombinovaným postižením apod.).

Časová dotace

2 – 3 hodiny nebo dle domluvy

Cena

na vyžádání + cestovné dle dohody

Pozvat lektora k nám


Pokud chcete nezávazně poptat vzdělávací akci do Vaší organizace, napište mi nebo zavolejte na 605 418 419